شنبه, ۲ شهریور, ۱۳۹۸

منتشر شده در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
با عنایت به حضور حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل در سال 1373 و تاکیدات معظم له بر آبادانی و اقدامات زیربنایی در این دو روستا، بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور پس از یک دوره فعالیت 10 ساله در منطقه زیلایی استان کهگیلویه و بویراحمد، حوزه خدمت رسانی خود را در بخش های مختلف (سلامت و درمان، اشتغال زایی و توانمندسازی، مسکن، مدرسه، فرهنگی و اجتماعی) با افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستاهای اسلام آباد و باغچه جلیل، دور جدیدی از فعالیت های خود را در این استان آغاز خواهد نمود. در سال 73 مقام معظم رهبری با حضور خود در منطقه جلیل و دیدار با مردم این منطقه از مسوولان خواستند تا برای رفع محرومیت و مشکلات مردم منطقه همت به خرج دهند. حال با گذشت سال‌ها از سفر پر برکت رهبری به استان در سال 73 ، بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشوربه همراه سپاه فتح استان و کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید و تعدادی دیگر از دستگاه‌ها به یاری مردم شتافتند تا قبل از هر چیز قرارگاه جهاد توانمندسازی را در این منطقه راه‌اندازی کنند و روزی برسد که این روستاها به عنوان روستای بدون بیکار معرفی شود. امیرحسین رستمی مدیرعامل بنیاد در این آیین با بیان خدماتی که تاکنون این مؤسسه در کمک به محرومان و مستضعفان در کهگیلویه و بویراحمد انجام داده است اظهار کرد: بنیاد خیریه وفاق سبز علوی فارغ از همه گیر و بندهای اداری و گوش به فرمان مقام معظم رهبری به کمک محرومین استان شتافته است. مدیرعامل بنیاد ادامه داد: با کمک سپاه و کمیته امداد به دنبال کارآفرینی در این منطقه هستیم و چون کار برای خداست هیچ موقع بن‌بستی وجود ندارد. ایشان از هماهنگی با سپاه فتح و سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه استان برای کمک به رفع مشکلات مردم محروم این منطقه خبر داد و گفت: در این راه باید دولتی‌ها نیز همراه شوند تا بتوانیم همه دست در دست هم مشکلات را برطرف کنیم. در ادامه سرهنگ حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دغدغه خود برای محرومیت‌زدایی در استان و همکاری با هر بنیاد و نهادی که درصدد رفع مشکلات محرومان و مستضعفان باشد و با اشاره به نقش تسهیل‌گری سپاه افزود: هر چه در توان داریم کمک خواهیم کرد. حسن‌پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هم با اشاره به رتبه‌های برتر این صندوق در کشور گفت: در کل کشور رتبه چهارم را در بحث جذب داشته‌ایم و اکنون 170 درصد جذب تسهیلات داریم و این آمادگی هست که در استان با همه توان کار کنیم و اولویت‌های اشتغال روستایی را ابتدا احصا کرده و سپس با کمک فنی و حرفه‌ای آموزش‌های لازم داده شود و تسهیلات اشتغال‌زایی در اختیار روستاییان قرار گیرد. در ادامه این آیین دکتر باقری به نمایندگی از مردم باغچه جلیل پشت تریبون رفت و به بیان برخی از مشکلات مردم این منطقه پرداخت و گفت: این یک افتخار است که در اولین روز از دهه پنجم انقلاب اسلامی این کاروان به روستای باغچه جلیل رسیده و به فکر خدمت به محرومین و مستضعفین در روستاهای باغچه و اسلام‌آباد هستند.

افتتاح قرارگاه

افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستاهای باغچه و اسلام‌آباد جلیل

افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستاهای باغچه و اسلام‌آباد جلیل

افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستاهای باغچه و اسلام‌آباد جلیل – با عنایت به حضور حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل در سال ۱۳۷۳ و تاکیدات معظم له بر آبادانی و اقدامات زیربنایی در این دو روستا، بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور پس از یک دوره فعالیت ۱۰ ساله در منطقه زیلایی استان کهگیلویه و بویراحمد، حوزه خدمت رسانی خود را در بخش های مختلف (سلامت و درمان، اشتغال زایی و توانمندسازی، مسکن، مدرسه، فرهنگی و اجتماعی) با افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستاهای اسلام آباد و باغچه جلیل، دور جدیدی از فعالیت های خود را در این استان آغاز خواهد نمود.

در سال ۷۳ مقام معظم رهبری با حضور خود در منطقه جلیل و دیدار با مردم این منطقه از مسوولان خواستند تا برای رفع محرومیت و مشکلات مردم منطقه همت به خرج دهند. حال با گذشت سال‌ها از سفر پر برکت رهبری به استان در سال ۷۳ ، بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشوربه همراه سپاه فتح استان و کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید و تعدادی دیگر از دستگاه‌ها به یاری مردم شتافتند تا قبل از هر چیز قرارگاه جهاد توانمندسازی را در این منطقه راه‌اندازی کنند و روزی برسد که این روستاها به عنوان روستای بدون بیکار معرفی شود.

مطالب پیشنهادی   سومین کارگاه مشاوره قبل از ازدواج

امیرحسین رستمی مدیرعامل بنیاد در این آیین با بیان خدماتی که تاکنون این مؤسسه در کمک به محرومان و مستضعفان در کهگیلویه و بویراحمد انجام داده است اظهار کرد: بنیاد خیریه وفاق سبز علوی فارغ از همه گیر و بندهای اداری و گوش به فرمان مقام معظم رهبری به کمک محرومین استان شتافته است. مدیرعامل بنیاد ادامه داد: با کمک سپاه و کمیته امداد به دنبال کارآفرینی در این منطقه هستیم و چون کار برای خداست هیچ موقع بن‌بستی وجود ندارد.

ایشان از هماهنگی با سپاه فتح و سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه استان برای کمک به رفع مشکلات مردم محروم این منطقه خبر داد و گفت: در این راه باید دولتی‌ها نیز همراه شوند تا بتوانیم همه دست در دست هم مشکلات را برطرف کنیم.

در ادامه سرهنگ حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دغدغه خود برای محرومیت‌زدایی در استان و همکاری با هر بنیاد و نهادی که درصدد رفع مشکلات محرومان و مستضعفان باشد و با اشاره به نقش تسهیل‌گری سپاه افزود: هر چه در توان داریم کمک خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی   اولین کارگاه مشاوره قبل از ازدواج

حسن‌پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هم با اشاره به رتبه‌های برتر این صندوق در کشور گفت: در کل کشور رتبه چهارم را در بحث جذب داشته‌ایم و اکنون ۱۷۰ درصد جذب تسهیلات داریم و این آمادگی هست که در استان با همه توان کار کنیم و اولویت‌های اشتغال روستایی را ابتدا احصا کرده و سپس با کمک فنی و حرفه‌ای آموزش‌های لازم داده شود و تسهیلات اشتغال‌زایی در اختیار روستاییان قرار گیرد.

در ادامه این آیین دکتر باقری به نمایندگی از مردم باغچه جلیل پشت تریبون رفت و به بیان برخی از مشکلات مردم این منطقه پرداخت و گفت: این یک افتخار است که در اولین روز از دهه پنجم انقلاب اسلامی این کاروان به روستای باغچه جلیل رسیده و به فکر خدمت به محرومین و مستضعفین در روستاهای باغچه و اسلام‌آباد هستند.

مطالب مرتبط

برنامه های اردوی جهادی کاروان وفاق سبز علوی…

برنامه های اردوی جهادی کاروان وفاق سبز علوی به روستای قلعه تک - برنامه های…


منتشر شده در ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستای کوره فرنگی و…

افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی روستای کوره فرنگی و کلنگ زنی مسجد فاطمه الزهرا در روستا…


منتشر شده در ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

توزیع ارزاق ویژه ماه رمضان در روستای بردیه

 به همت قرارگاه جهادی موج الحسین(ع) در تاریخ 98/02/14 ارزاق تهیه شده ویژه ماه مبارک…


منتشر شده در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

یازدهمین همایش شهیدان و نوآوران نیکوکار

به همت بنیاد طبق روال هر سال، بمنظور تجلیل و قدردانی از همیاری و مساعدت‌های…


منتشر شده در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

اعزام سومین کاروان زیارتی وفاق سبز علوی به…

سومین کاروان زیارتی وفاق سبز علوی در سال 1394 مورخ 94/06/06 به حرم رضوی اعزام…


منتشر شده در ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ 0 دیدگاه

جلسه مدیرعامل بنیاد با استاندار لرستان و فرماندار…

جلسه مدیرعامل بنیاد با استاندار لرستان و فرماندار پلدختر | در این جلسه که مورخ…


منتشر شده در ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

تقدیر سازمان صداوسیما از بنیاد خیریه وفاق سبز…

تقدیر سازمان صداوسیما از بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور به منظور اجرای طرح خیرات…


منتشر شده در ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ 0 دیدگاه

تکریم از سادات تحت پوشش بنیاد در عید…

باهمت معاونت خدمات اجتماعی کریم از سادات بزرگوار تحت پوشش بنیاد درمورخه 98/05/28 مصادف با…


منتشر شده در ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
حمایت
کمک های مردمی
خدمات اجتماعی

حامیان
طرح خیرات نان
گروه زینبیون
مدرسه سازی
گروه جهادی توانمندسازی
گروه جهادی سلامت
دیدار با علما
دیدار با خانواده معزز شهدا

جهت حمایت از ما، می توانید کد بالا را در وب سایت خود قرار دهید.

سید خانم
مبلغ مورد نیاز:50000000
تهیه مسکن و اسباب خانه

می خواهم کمک کنم

طراحی توسط روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور