پیام مدیر عامل بنیاد به مناسبت آغاز سال 1396

سخن مدیر عامل :
سال 95، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نیز به پایان رسید. 365 روز تلاش خادمین کاروان وفاق سبز علوی با عنایت و لطف خداوند متعال و مدد اهل‌بیت (علیهم السلام) و پشتیبانی خیرین، مشترکین و حامیان عزیز موجب گردید تا در کلیه برنامه‌های مهم و اساسی که از پیش تعیین شده بود اقدام نموده و آ‌نها را به انجام برسانیم. از افتتاح مدرسه وفاق سبز علوی گرفته که دختران دانش‌آموز ابتدایی روستای شرف‌آباد یاسوج سال تحصیلی 95-96 را در آن می‌گذرانند تا دو مدرسه سیار در مناطق عشایری بویراحمد و شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد و اهداء 40 بسته جهیزیه و خودکفایی 14 خانواده نیازمند و پیشرفت 50 درصدی پروژه 60 واحدی مسکن که با مشارکت کمیته امداد یاسوج در حال اجرا است و توزیع ارزاق فصلی مددجویان طی 4 مرحله و توزیع 365.000 قرص نان و اعطای 1000 فقره وام از طریق صندوق قرض الحسنه وفاق سبز از دیگر برنامه‎های بنیاد به‌حساب می‌آیدکه همه اقدامات از موثرترین نیازهای محرومین بوده که به ثمر رسیده است.
حال که با کمک‌های حمایتی، فرهنگی، خودکفایی، توسعه روستایی، مسکن، مدرسه سازی، جهیزیه و درمانی نیکوکاران در سال 95 توانستیم 80% مهم‌ترین برنامه ها را پشت سر بگذاریم؛ جا دارد از همه مشترکین عزیز، حامیان گرامی، نیکوکاران، هیئت امناء، هیئت مدیره، معاونت‎‌ها و مسئولین محترم بنیاد تشکر و قدردانی نمایم. امید است که توانسته باشیم دل آقا امام زمان (عج) را راضی نموده و سرباز خوبی برای امام خامنه ای (مدظله العالی) باشیم.

ان‌شاءالله با رشد 45% کمک‌های مردمی از طریق وجوهات مشترکین و حامیان الکترونیکی و خیرین بتوانیم مهمترین برنامه‌های سال 96 را با اقدامات خالصانه تحت عنوان «سفره‌های علوی» از سوی کاروان وفاق جامه‌ی عمل بپوشانیم.

امیر حسین رستمی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل