آرشیو اخبار

 • سومین مرحله اعزام مددجویان به مشهد مقدس

  امروز پنجشنبه مورخه 96/06/31 سومین مرحله اعزام خانواده های تحت پوشش به مشهد مقدس انجام گردید. در این مرحله 40 نفر از خانواده ها رهسپار مشهد مقدس شدند که در روزهای 2،1 و 3 مهر ماه مهمان حرم با صفای حضرت رضا(ع) می باشند.

 • برگزاری جلسه مشاوره گروهی وتوزیع اقلام تحصیلی در بین فرزندان تحت پوشش بنیاد

  امروز چهارشنبه مورخه 1396/06/29 جلسه نشست واحد مشاوره با موضوعیت آغاز سال تحصیلی و لزوم برنامه ریزی صحیح برای دستیابی به موقعیت تحصیلی در سالن اجتماعات بنیاد برگزار گردید.

 • قدردانی از خدمات بنیاد در استان چهارمحال و بختیاری

  در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع حوزوی امام خامنه‌ای در شهرکرد با حضور نماینده ولی فقیه در استان، از خدمات بنیاد تقدیر بعمل آمد و لوح سپاسی به بنیان گذار مجموعه جناب آقای رستمی اهدا گردید.

 • حضور مهندس محسن هاشمی و دکتر عبداللهی در سینما آزادی و بازدید از غرفه طرح خیرات نان سفره های علوی (1396/06/22)

  درحاشیه بازدید اقای مهندس محسن هاشمی (رییس شورای شهر) و اعضای کمیسیون فرهنگی از سینما آزادی، پرسنل جذب حامی مستقر در سینما با دعوت از ایشان به غرفه، توضیحاتی درمورد طرح خیرات نان ارائه کردند که آقای عبداللهی (معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران) نیز در تکمیل توضیحات پرسنل جذب حامی، طرح خیرات نان را برای ایشان تشریح نمودند.

 • ارسال ارزاق برای خانواده های سادات تحت پوشش بنیاد به مناسبت عید سعید غدیر

  براساس روال همه ساله بسته ارزاق مورد نیاز فصل تابستان سادات تحت پوشش بنیاد در تاریخ 1396/06/17 به همت شما خیرین توزیع گردید.

 • بازدید آقای عرب عامری رئیس آموزش و پرورش منطقه 8 و هیئت همراه از بنیاد

  در روز دوشنبه مورخ 1396/6/13 جناب آقای مصطفی عرب عامری مدیر آموزش و پرورش منطقه 8 تهران و هیئت همراه از محل بنیاد بازدید به عمل آوردند و در پایان این بازدید به منظور همکاری‌های فی مابین تفاهم نامه‌ای میان این بنیاد و آموزش پرورش منطقه 8 تهران به امضا رسید.

 • توزیع ارزاق میاندوره ای و گوشت قربانی به مناسبت عید قربان میان خانواده های تحت پوشش

  جمعه مورخه 1396/06/10 مصادف با عید سعید قربان و مقارن با سنت حسنه قربانی در این روز پر خیر و برکت، یک راس گوساله در محوطه بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور قربانی گردید و در سبد ارزاق میاندوره ای شامل: گوشت قربانی، برنج، تن ماهی، رب، لوبیا، عدس، ماکارونی، روغن مایع و چای در میان نیازمندان تحت پوشش بنیاد توزیع گردید.

 • اهدای لوح سپاس از طرف جمعی از خانواده معزز شهدای روستای شهید آباد استان فارس به آقای رستمی

  به پاس خدمات بنیاد خیریه در روستای شهید آباد استان فارس، جمعی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگر این روستا لوح تقدیری به آقای رستمی مدیر عامل بنیاد اهدا نمودند.

 • ششمین مرحله ارسال کتاب به مناطق محروم ( استان چهار محال و بختیاری )

  امروز چهارشنبه مورخ 1396/6/1 ششمین مرحله ارسال کتاب به مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری انجام گردید.

 • اهدای 16 فقره جهیزیه به 16 نوعروس نیازمند در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)

  همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امیر مومنان علی (ع) و خانم فاطمه زهرا (س) امروز چهارشنبه مورخ 1396/06/1 ، مراسم جشنی با هدف اهدای 16 فقره جهیزیه به 16 نوعروس نیازمند در محل سالن اجتماعات بنیاد برگزار گردید.