آرشیو اخبار

 • جلسه توجیهی سفر مشهد مقدس ویژه تحت پوششین بنیاد

  در این جلسه که در روز پنجشنبه مورخ 1396/04/22به منظور ایجاد آمادگی مددجویان قبل از اعزام به سفر معنوی مشهد برگزار شد با سخنرانی حضرت حجة الاسلام والمسلمین حاج آقای ترابی همراه بود.

 • برگزاری اردوی تفریحی، فرهنگی باغ پرندگان تهران

  اردوی تفریحی، فرهنگی باغ پرندگان ویژه خانواده های تحت پوشش بنیاد در روز شنبه مورخه 1396/04/17 به منظور تقویت روحیه و نشاط تحت پوششین در فصل تابستان و در راستای برنامه های تفریحی، فرهنگی بنیاد برگزار شد که با استقبال خیل کثیری از خانواده ها همراه بود.

 • اهداء محلی به مساحت 500 متر مربع جهت احداث درمانگاه وفاق سبز علوی

  در مورخ 1396/4/14 طی مراسمی با حضور مهندس ولیئی (مدیرکل کمیته امداد استان تهران) و مدیر عامل و معاونین بنیاد، محلی به مساحت 500 متر مربع جهت احداث درمانگاه وفاق سبز علوی حوالی میدان خراسان توسط بانیان خیر اهداء گردید.

 • حضور آقای مهندس بنی حسن (معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران) در بنیاد

  در مورخ 1396/3/31 آقای مهندس بنی حسن (معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران) در محل بنیاد حضور یافته و با مدیرعامل بنیاد آقای رستمی و معاون جذب حامی الکترونیکی نشست مشترکی داشتند.

 • حضور آقای علی ملک پور مدیر کل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در بنیاد و انعقاد تفاهم نامه همکاری

  در مورخ (1396/03/31) جناب آقای ملک پور مدیر کل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در محل بنیاد حضور یافته و در راستای خدمت رسانی بنیاد در آن استان، تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.

 • پرداخت فطریه و کفاره به صورت اینترنتی

  هموطنان گرامی در صورتی که تمایل به پرداخت فطریه و کفاره از طریق بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور را دارند، می توانند با مراجعه به آدرس www.vefaghsabz.ir/site/pay و سپس در قسمت نوع گزینه فطریه و کفاره را انتخاب و نسبت به پرداخت خود اقدام نمایند.

 • حضور آقای رستمی مدیرعامل بنیاد در برنامه باغ رمضان شبکه 3 سیما

  در تاریخ 1396/03/19 مدیر عامل بنیاد آقای رستمی در برنامه باغ رمضان در شبکه 3 حضور یافته و به تشریح برنامه های بنیاد پرداختند.همچنین مستندی از فعالیت های مجموعه در این برنامه پخش گردید.

 • مراسم کلنگ زنی دبستان وفاق سبز علوی در استان چهارمحال و بختیاری

  در تاریخ 1396/3/16 مراسم کلنگ زنی دبستان وفاق سبز علوی در روستای حاجی آباد شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری باحضور حجت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه در استان و سایر مسئولین استانی برگزار گردید.

 • برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) برای خانواده های تحت پوشش

  امروز سه شنبه 1396/03/16 در آستانه ولادت با سعادت کریم آل طه حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی با هماهنگی معاونت اجتماعی بنیاد در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی، مذهبی در سالن اجتماعات برگزار گردید؛

 • ورود طرح نان سفره های علوی به سفره اطعام در ماه مبارک رمضان

  به همت بنیاد خیریه و با حضور شبکه 2 سیما، در مجموعه فرهنگی تفریحی ارم سبز و میدان امام حسین به مدت 30 شب و هرشب به تعداد 5000 نفر، سفره افطار پهن می گردد.