بازدید آقای عرب عامری رئیس آموزش و پرورش منطقه 8 و هیئت همراه از بنیاد

در روز دوشنبه مورخ 1396/6/13 جناب آقای مصطفی عرب عامری مدیر آموزش و پرورش منطقه 8 تهران و هیئت همراه از محل بنیاد بازدید به عمل آوردند و در پایان این بازدید به منظور همکاری‌های فی مابین تفاهم نامه‌ای میان این بنیاد و آموزش پرورش منطقه 8 تهران به امضا رسید.

در این بازدید، جناب آقای رستمی مدیر عامل بنیاد، ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و تبریک ایام عید غدیر اشاره کردند که بر اساس منویات مقام معظم رهبری که کار فرهنگی هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است عمده فعالیت های فرهنگی این بنیاد در حوزه مدرسه و مسجد صورت می پذیرد. تفاهم نامه هایی که تا کنون با آموزش و پرورش امضا شده است موجبات تحت پوشش قرار دادن 85 دانش آموز و 32 خانواده و اعطای 300 فقره وام بوده را در پی داشته است. همچنین در زمینه چگونگی خدمت رسانی این بنیاد به دانش‌آموزان منطقه 8، سعی ما بر این است که در حوزه کار خیر و کمک به همنوعان در بین دانش آموزان فرهنگ سازی نماییم.

سپس جناب آقای عرب عامری، بیان داشتند که یکی از نقاط قوت این موسسه حضور نیروهای جوان می باشد که باعث شد از حضور در این بنیاد خیریه حس خیلی خوبی داشته باشم و بیان داشتند کاری که شما انجام میدهید در راستای سیره نبوی ، سیره علوی و سیره مهدوی است. امیدواریم که بتوانیم با همکاری شما کارهای تاثیرگذاری انجام دهیم.