استقبال گسترده نهادها و سازمان ها از تمبر اختصاصی نان کریم اهل بیت (ع)

با گذشت یک سال از رونمایی تمبراختصاصی طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع)، مصادف با برگزاری چهارمین همایش تجلیل از بانیان خیرات نان در آذرماه سال 1396 حمایتهای شایانی از سوی برخی شخصیت های حقیقی و حقوقی صورت پذیرفت.

بنیاد خیریه وفاق سبزعلوی کشور درراستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با 17 سال فعالیت مستمر و هدفمند در جهت خدمت به محرومین توانسته است یکی از طرح های 10 گانه خود را که خیرات نان کریم اهل بیت(ع) می باشد را به خوبی اجرا نماید.

به جهت اهمیت فرهنگ خیرات و نیز جایگاه ویژه نان در دین مبین اسلام بر آن شدیم تا در تاریخ 19 تیر ماه 1392 طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) را رونمایی کنیم و با حمایت و اعتماد خیرین، در حد وسع یاری‌گر خانواده های بی بضاعت باشیم. بنابراین با شناسایی نیازمندانی که حتی به نان شب نیز محتاج هستند و ارائه بن نان رایگان، رسماً فعالیت آن در 66 نانوایی منتخب شهر تهران در همان سال آغاز شد.

با گسترش طرح مذکورو گذشت بیش از پنج سال از اجرای آن که استقبال خوب خیرین دراقصی نقاط کشور را نیز درپی داشته است، توانسته ایم تاکنون بالغ بر چهارمیلیون قرص نان از طریق 238 نانوایی مستقر در سطح شهر تهران و 110نانوایی در 10استان کشور (تهران، خراسان رضوی، قم، البرز، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، آذربایجان شرقی و قزوین) میان نیازمندان توزیع نمائیم.

با گذشت یک سال از رونمایی تمبراختصاصی طرح مذکور، مصادف با برگزاری چهارمین همایش تجلیل از بانیان خیرات نان در آذرماه سال 1396 حمایتهای شایانی از سوی برخی شخصیت های حقیقی و حقوقی صورت پذیرفت.