جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

معاونت توسعه مشارکت ها معاونت توسعه مشارکت ها

معاونت توسعه مشارکت ها

 

سرپرست معاونت توسعه و مشارکت ها

 

با توجه به گستردگی فعالیتهای این بنیاد و در راستای متمرکز نمودن فعالیت واحد های تاج گل، مراسمات و امور نمایشگاه ها ، معاونت توسعه مشارکتها در ابتدای اردیبهشت ماه 97 تشکیل و مقرر گردید بعنوان یکی از معاونت های جذب درآمد شروع به کار نماید .

این معاونت رسالت برگزاری مراسمات، همایش ها، سمینارها، نمایشگاه ها و جشنواره ها را دارد و با اجاره تاج گلهای مصنوعی و و فروش تاج گلهای طبیعی و چاپپ بنر و استند کسب درآمد می نماید .از دیگر فعایتهای این معاونت پیگیری اموال منقول و غیر منقول، وقفی به خیریه می باشد که پس ازطی مراحل قانونی جزو اموال این بنیاد به شمار می آید . در کل این معاونت در تلاش است از سایر طرقی که معاونتهای بنیاد کسب درآمد می نمایند اقدام به جذب مشارکت نماید .

واحد امور نمایشگاه ها

این واحد با برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها و معرفی و فروش محصولات تولیدی مددجویان سعی در کسب درآمد برای این عزیزان داشته و در نمایشگاه های خود سوغات استانها، صنایع دستی، ترشیجات، آجیل و خشکبار، چای ، عسل، پوشاک ایرانی اسلامی و کتابهای مختلف را عرضه می نماید .

واحد تاج گل

این واحد بنا به ضرورت و درخواستهای مکرر خیرین محترم ایجاد و با اجاره تاج گلهای مصنوعی و و فروش تاج گلهای طبیعی و چاپپ بنر و استند مشارکت جذب می نماید و با هدف معنوی جلوگیری از اسراف و همچنین حمایت از خانواده های تحت پوشش جهت مراسم یادبود، تسلیت و تبریک آماده گردیده است و همواره به واسطه خدمت رسانی شایسته و ظاهر مناسب و کم نظر تاج گلها مورد استقبال قرار گرفته است و حفظ آبروی سفارش دهندهدر اولویت امر ما قرار گرفته است

تلفن سفارشات تاج گل: 09108939720 – 09108939722 – 88495110 – 88495111

شماره کارت جهت واریز: 6104337626894503 (بنام بنیاد خیریه وفاق سبزعلوی کشور-بانک ملت)

کافیست حداقل 2 ساعت قبل از مراسم با شماره های فوق تماس حاصل فرمائید و بلافاصله با ارائه تاج گل مورد نظرشما با بهترین کیفیت درمحل برگزاری مراسم حاضر به خدمت رسانی خواهیم بود

در صورت نظر شما این بنیاد در هنگام ارائه تاج گل یک استند تسلیت به ارتفاع 200cm نیز از طرف خود و بدون هیچگونه هزینه ای در محل مراسم ارائه می نماید.

واحد مراسمات

همانطور که از نام این واحد مشخص است برگزاری مراسمات، همایش ها و سمینارها بر عهده این واحد می باشد وبا تعاملی که با ارگانها و سازمانها انجام می دهند سعی در کسب درآمد از این طریق در جهت اهداف عالیه بنیاد را دارند .

واحد هدایا و اعانات

به منظور پیگیری هدایا و کمکهای غیرنقدی خیرین محترم این واحد تشکیل و با تماسی که خیرین به منظور اهدا کلیه اموال منقول و غیر منقول و یا اموال وقفی خود با خیریه دارند به آنها مراجعه و امورات این امر را در حداقل زمان ممکن به سرانجام می رسانند . مذاکره و تعامل با سایر نهادها و سازمانها در خصوص انجام امور مشارکتی مانند ساخت مدرسه و مسجد و مسکن نیز یکی از مواردی است که این واحد دنبال می نماید .

طراحی توسط روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور