یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

منشور اخلاقی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور

منشور اخلاقی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور

ما خادمین کاروان وفاق سبز با هدف دستگیری از نیازمندان،تکریم انسانها،اشتغال جوانان مستعد،همکاری با سازمانهای حمایتی و ترویج مسائل فرهنگی و مذهبی و برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست،براصول اعتقادی زیر هم پیمان خواهیم بود تا درجهت فقرزدایی و اعتلای کشور اسلامیمان گام برداریم.

خدامحوری

ما معتقدیم عبودیت،تهذیب نفس و تربیت انسانی بر پایه تعالیم معصومین علیهم السلام محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی الله می دانیم.در این راستا حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم می شماریم.

ولایت مداری

ما بر اساس فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسائل معیشتی مردم و حل مشکلات اقتصادی در اولویت نخست قرار دارد ، تلاش می کنیم تا در جامعه اسلامی هیچکس از فقر و معضلات اقتصادی دچار حقارت و تبعیض نگردد.

خدمت به مردم و پاسخگویی

ما خدمت به جامعه و پاسخگویی به مردم را وظیفه انسانی خود می دانیم تا از این راه گامی هرچند کوچک در مسیر آسایش آنان برداریم. خدمت ما مزین به اصل تکریم ارباب رجوع ، دقت ،صداقت،رافت اسلامی و آینده نگری می باشد.

کوشش خستگی ناپذیر

برای بهتر کردن عملکرد شخصی و زمانی به منظور تحقق بخشیدن به رسالت سازمان،جامعه و دستیابی به اهداف خیریه،تلاش پیوسته و شبانه روزی داریم و به هیچ چیز کمتر از بهترین بودن در انجام کار رضایت نخواهیم داشت.

احترام و فروتنی

تلاش می کنیم در برابر دیگران علی الخصوص همکاران و ارباب رجوع،صمیمی و فروتن بوده،حقوق و نیازهای آنان را محترم بشماریم.

امانت داری

ما معتقدیم حفظ اسرار مراجعین از وظایف اساسی ما می باشد و جایگاه خدمت رسانی که اکنون در اختیار ماست امانتی است از جانب پروردگار که می بایستی با دقت و ظرافت از آن مراقبت نماییم.

دانش محوری

همواره جهت افزایش آموخته ها،بهبود نگرش و پرورش مهارتهای خویش می کوشیم و درهمه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم.

تعهد کاری

همواره می کوشیم احساس مسئولیت و تعهدکاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی های این بنیاد،همکاران و مراجعین حفظ نموده و جهت ارتقا آن تلاش نماییم.

قانون مداری و انضباط

ما پیروی از قانون و سازگار ساختن اندیشه و عمل توام با انضباط اداری،همچنین بهبود مستمر و ارتقای بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار داده تا از این راه در همه کوشش ها پیشرفت و کامیابی تدریجی ولی پیوسته پدید آید.

آرزومندیم تلاش ما مورد تایید حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) قرار گیرد تا انشاالله ایران اسلامی همچون همیشه،سرافراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد.

طراحی توسط روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور