مقام معظم رهبری (مدظله العالی): اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید...روزبه‌روز اینها را بتوانید توسعه بدهید؛ جهاد هم هست، واقعاً جهاد است؛ کار است، جهاد است، تلاش است، خدمت به محرومین است... اردوهای جهادی خیلی خوب است؛ پرداختن به مسئله‌ی روستاها مهم است

اداره روابط عمومی و امور بین الملل

اداره روابط عمومی و امور بین الملل در این بنیاد خیریه به عنوان دریچه ای است که از ورای آن، کلیه‌ی فعالیت ها و برنامه‌های انجام شده به خوبی قابل مشاهده است و به عنوان نهادی بنیادی در نظام مدیریتی، حدفاصل بین خیرین و مسئولین  بنیاد، امور مربوط به پوشش خبری، اطلاع رسانی، تبلیغات و میزان رضایت سنجی مشترکین و حامیان را پیگیری می‌نماید.
امور سایت و فضای مجازی
از وظایف ذاتی روابط عمومی درسازمان‌ها و نهادها موضوع اطلاع‌رسانی است که با توجه به وجود رسانه‌های دیجیتال تمام اخبار در فضای مجازی (آپارات، تلگرام، اینستاگرام و واتساپ ) جهت اطلاع عموم انتشار می‌یابد.همچنین فعالیت هایی همچون پشتیبانی، سئو، امنیت، تبلیغات، افکارسنجی و پاسخ‌گویی به نیازها و تقاضاهای مردم بخش دیگری از کار را تشکیل می‌دهد.
طراحی و گرافیک
در کنار امور سایت و فضای مجازی، طراحی و از این قبیل کارها نیز برعهده روابط عمومی بنیاد گذارده شده است. در سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۱۰۰ طرح دررابطه با بنر‌های مناسبتی و موضوعی (همایش‌ها، فعالیت‌ها و …) کاتالوگ، پرچم، فصلنامه،پوستر، تراکت، پاسخ نامه، سررسید و … طراحی شده است.
تدوین
هم‌چنین وظیفه دیگری که بر عهده روابط عمومی میباشد، فیلم برداری و مستند سازی از همایش ها و مناسبت های مهم نیز است . که در سال ۱۴۰۱ در رابطه با مستند سازی ۲۲۳۵ فریم عکس و بیش از ۱۵ مستند از ۱۳۰۰ ساعت فیلم برداری تهیه گردیده است.
ساخت ۱۵ مستند از فعالیت ها، همایش ها و اردوهای جهادی بنیاد
تعداد ۲۲۳۵ فریک عکس در سال ۱۴۰۱ گرفته شده
درج ۴۱۰ خبر و پاسخ دهی به بیش از ۸۱۲ پیام در شبکه های اجتماعی
بیش از ۲۱۰۰ مورد طراحی در زمینه های مختلف از جمله پوستر فعالیت ها، معاونت ها و …

مهمترین هدف روابط عمومی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور اصالت حرکت یک بنیاد خیریه بر پایه حمایتهای مردمی استوار است و جلب افکار عمومی بعنوان پایه اصلی این حرکت است؛ بنابراین متوجه کردن و جذب افکار عمومی مهمترین هدف اداره روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور محسوب می شود.مهمترین هدف اداره روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور محسوب می شود.

سیاست های کلی روابط عمومی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور

۱- بهبود فعالیت های داخلی روابط عمومی با دید کاهش زمان اجرای فعالیت ها و اثربخش نمودن فرآیندها
۲- تهیه و تدوین برنامه سالانه فعالیت های روابط عمومی.
۳- تصمیم سازی در خصوص سیاست های خبری، تبلیغی و انتشاراتی بنیاد
۴- ارتباط و تعامل با سرویس های خبری و برنامه ریزی
۵-بازدیدهای دوجانبه میان بنیاد و نهادهای خبری
۶- اطلاع رسانی بر اساس اولویت ها

دکمه بازگشت به بالا