مقام معظم رهبری (مدظله العالی): اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید...روزبه‌روز اینها را بتوانید توسعه بدهید؛ جهاد هم هست، واقعاً جهاد است؛ کار است، جهاد است، تلاش است، خدمت به محرومین است... اردوهای جهادی خیلی خوب است؛ پرداختن به مسئله‌ی روستاها مهم است

شرکت تعاونی خیریه وفاق سبز علوی

شرکت تعاونی خیریه وفاق سبز علوی در سال ۱۳۸۶ براساس سیاست های کلان بنیاد با هدف فعالیت های اقتصادی و درآمدزایی بمنظور تامین هزینه های مجموعه تاسیس گردید.
آغاز فعالیت های اجرایی شرکت تعاونی مربوط به سال ۱۳۸۹ در خصوص ساخت ۳۰ واحد مسکونی در استان کهگیلویه و بویراحمد و در مناطق محروم و صعب العبور می باشد که پس از اتمام پروژه تحویل اقشار نیازمند و کم بضاعت گردید.

فعالیت های ساختمانی شرکت تعاونی با کلنگ زنی زمینی به مساحت ۲۴۳ متر مربع در سال ۱۳۹۵ با نام پروژه کوثر ادامه یافت و عملیات اجرائی پروژه ۹ واحدی کوثر مشتمل بر ۷ طبقه ( ۲ طبقه پارکینگ و ۵ طبقه مسکونی ) به مساحت ۱۰۵۰ مترمربع، در سال ۱۳۹۶ به اتمام رسید.

ساختمان کوثر
نمایی از پروژه ساختمانی کوثر
کلنگ زنی پروژه ساختمانی کوثر

مراحل اجرایی احداث پروژه وفاق
مراحل اجرایی احداث پروژه وفاق
کلنگ زنی پروژه وفاق ۱ با حضور آیت ا لله اختری
دبیر کل وقت مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام)

در سال ۱۳۹۶ پروژه جدید شرکت تعاونی با نام پروژه وفاق، با حضور دبیر وقت مجمع جهانی اهل بیت حضرت آیت ا… اختری و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت کلنگ زنی گردید. پروژه ۱۰ واحدی وفاق در ۷ طبقه و به مساحت ۱۲۵۰ مترمربع در سال ۱۳۹۸ براساس برنامه زمانبندی ارائه شده به اتمام رسید و توسط جناب آقای دکتر نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.

مراسم افتتاحیه پروژه وفاق۱ با حضور جناب آقای دکتر علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ( اسفند ۹۸)

این شرکت در راستای فعالیت های ساختمانی اقدام به خرید یک باب زمین به مساخت ۲۰۰ مترمربع در منطقه ۷ شهرداری نمود و مراسم کلنگ زنی در ایام میلاد خجسته مولی الموحدین حضرت علی (ع) در مورخ ۲۵ بهمن ماه توسط حجت الاسلام سید مهدی حائری زاده و مدیران و کارکنان شرکت انجام پذیرفت ، پروژ وفاق ۲ در ۶طبقه و متراژ ۸۰۰ متر مربع احداث وبراساس برنامه زمان بندی در مدت زمان ۱۵ماه به اتمام خواهد رسید .

دکمه بازگشت به بالا