مقام معظم رهبری (مدظله العالی): اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید...روزبه‌روز اینها را بتوانید توسعه بدهید؛ جهاد هم هست، واقعاً جهاد است؛ کار است، جهاد است، تلاش است، خدمت به محرومین است... اردوهای جهادی خیلی خوب است؛ پرداختن به مسئله‌ی روستاها مهم است

معاونت توسعه مشارکت های مردمی

معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی به عنوان متولی برقراری ارتباط بین خیرین و نیازمندان جامعه با رعایت اصول حفظ عزت نفس و کرامت محرومان ، تحقق نیت خیر هموطنان نیکوکار را برای یاری‌ رسانی به افراد نیازمند عملی می‌سازد .
این معاونت با فراهم کردن زمینه‌های اجرایی لازم براساس امکانات بالقوه و بالفعل در سطح جامعه و در قالب طرح‌ها ،کمپین‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی متعدد و نیز همکاری و ارتباط و تعامل با سایر نهادها و ارگانها در صدد ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و جذب هر چه بیشتر مشارکت مادی و معنوی خیرین و حامیان  عزیز در کاهش آلام جامعه است .

امضاء تفاهم نامه وفاق نان با مجمع خیرین رضوی
( شهرستان ری)
تبلیغات محیطی طرح ملی وفاق نان در
سطح شهر تهران
امضای عهد وفاق ( طرح ملی وفاق نان) توسط
جناب آقای مهندس اشناب مدیر محترم شبکه پنج سیما

این معاونت با واحدهای تابعه خود ( جذب مشترکین، جذب همیار، جذب حامی الکترونیکی و واحد اجرایی طرح ملی وفاق نان) وظیفه بررسی، تهیه و تنظیم طرح ها، شیوه های نوین و برتر جلب و جذب خیرین و برنامه های موثر جهت توسعه و افزایش سطح مشارکت مردم در اهداف سالانه بنیاد را دنبال می نماید .

این معاونت در سال ۱۴۰۰ شاهد دو اتفاق مهم بود :
اول) ملی شدن طرح نان و برگزاری هشتمین همایش تجلیل از بانیان و خیرین طرح ملی وفاق نان در شهر زاهدان و هم پیمان شدن کلیه دست اندرکاران نان برای خیرات ۸ میلیون قرص نان در سال۱۴۰۱ . دوم) کسب صددرصدی تعهدات سال ۱۴۰۰ درحوزه توسعه مشارکتهای مردمی .

طرح ملی وفاق نان

با گذشت بیش از ۸ سال از اجرای طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) ، بنیاد وفاق سبز علوی کشور به عنوان مجری این طرح افتخار داشت در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ و هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) به منظور حفظ و تکریم افراد نیازمند نان شب با مشارکت شبکه پنج سیما و بانک شهر با رونمایی از طرح ملی وفاق نان کارت های بانکی را جای گزین بن های نان نماید . شایان ذکراست ازابتدای طرح تا پایان سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۸ میلیون قرص نان با مساعدت و همکاری روسای محترم اتحادیه نانوایان سراسر کشور ، نان میان نیازمندان توزیع گردیده است . در سال گذشته با برگزاری هشتمین همایش تجلیل از خیرین و بانیان نان در شهر زاهدان با عنایت به امضای عهد وفاق ( پروتکل همکاری طرح ملی وفاق نان) توسط کلیه دست اندرکاران این طرح برآن شدیم تا راه ۸ ساله را ظرف مدت یک سال پیموده و ۸ میلیون قرص نان را در سال جاری به دست نیازمندان برسانیم .

هشتمین همایش طرح ملی وفاق نان در زاهدان ۲۲/۱۰/۱۴۰۰
افتتاح طرح ملی وفاق نان با مشارکت شبکه ۵ سیما و بانک شهر در مورخ ۸/۲/۱۴۰۰

توزیع ۵۰۰۰ عدد کارت وفاق نان در فاز اول تا پایان سال ۱۴۰۰ میان نیازمندان

گوشه ای از اهم فعالیت های حوزه معاونت توسعه مشارکت های مردمی در سال۱۴۰۰

توزیع نان در میان سیل زدگان روستای بوئینگ استان کرمان

اجرای طرح ملی وفاق نان در روستای پیربز استان خراسان شمالی

گوشه ای از فعالیت های کارگروه سلامت

نانوایان منتخب طرح ملی وفاق نان

دکمه بازگشت به بالا