مقام معظم رهبری (مدظله العالی): اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید...روزبه‌روز اینها را بتوانید توسعه بدهید؛ جهاد هم هست، واقعاً جهاد است؛ کار است، جهاد است، تلاش است، خدمت به محرومین است... اردوهای جهادی خیلی خوب است؛ پرداختن به مسئله‌ی روستاها مهم است

منشور اخلاقی روابط عمومی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور

منشور اخلاقی جهادگران کاروان وفاق سبز علوی کشور

…. بنیادی از مردم برای مردم ….

ما خادمین کاروان وفاق سبز علوی با هدف دستگیری از نیازمندان، تکریم انسان ها، اشتغال جوانان مستعد همکاری با سازمان های حمایتی و ترویج مسائل فرهنگی و مذهبی و برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست، بر اصول اعتقادی زیر هم پیمان خواهیم بود تا در جهت محرومیت زدایی و اعتلای کشور اسلامی و عزیزمان گامی موثر برداریم.

خدا محوری

ما معتقدیم عبودیت، تهذیب نفس و تربیت انسانی بر پایه تعالیم معصومین (ع) محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی الله می دانیم. در همین راستا حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را
مقدم می شماریم.

ولایت مداری

ما بر اساس فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسائل معیشتی مردم و حل مشکلات اقتصادی در اولویت نخست قرار دارد،تلاش می کنیم تا در جامعه اسلامی هیچکس از فقر و معضلات اقتصادی دچار حقارت و تبعیض نگردد.

خدمت به مردم و پاسخگویی

ما خدمت به جامعه و پاسخگویی به مردم را وظیفه انسانی خود می دانیم تا از این راه گامی هرچند کوچک در مسیر آسـایش آنان برداریم. خدمت ما مزین به اصل تکریم ارباب رجوع، دقت، صداقت، رأفت اسلامی و آینده نگری می باشد.

کوشش و خستگی ناپذیری

برای بهتر کردن عملکرد شخصی و زمانی به منظور تحقق بخشیدن به رسـالت سازمان، جامعه و دسـت یابی به اهداف خیـریه،تلاش پیوسته و شبانه روزی داریم و به هیچ چیز کمتر از بهترین بودن در انجام کار رضایت نخواهیم داشت.

احترام و فروتنی

تلاش می کنیم در برابر دیگران علی الخصوص همکاران و ارباب رجوع، صمیمی و فروتن بوده، حقوق و نیازهای آنان را
محترم بشماریم.

امانت داری

ما معتقدیم حفظ اسرار مراجعین از وظایف اساسی ما می باشد و جایگاه خدمت رسانی که اکنون در اختیار ماست امانتی است از جانب پروردگار که می بایست با دقت و ظرافت از آن مراقبت نمائیم.

دانش مداری

همواره جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارتهای خویش می کوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را
سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم.

تعهد کاری

همواره می کوشیم احساس مسئولیت و تعهد کاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی های این بنیاد، همکاران و مراجعین حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نمائیم.

قانون مداری و انضباط

ما پیروی از قانون و سازگار ساختن اندیشه و عمل توأم با انضباط اداری، همچنین بهبود مستمر و ارتقای بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه کارخود قرار داده تا از این راه در همه کوشش ها، پیشرفت و کامیابی تدریجی ولی پیوسته پدید آید.

آرزومندیم تلاش ما مورد تأیید حضرت ولی عصر (عج) قرارگیرد تا ان شاءالله ایران اسلامی همچون همیشه،
سرافراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور

دکمه بازگشت به بالا