چشم انداز

بر اساس آیه‌ی «تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى‌« خداوند به تمام مؤمنین دستور می‌دهد که برای انجام کارهای خیر و تقوای الهی با یکدیگر همکاری کنند که نتیجه عمل به این آیه همان صلاح و تقوای اجتماعی و احساس مسئولیت نسبت به آحاد افراد جامعه است.

 قرارگاه جهاد توانمندسازی موج الحسین(ع) در تلاش است تا با قدم گذاشتن در مسیر قرآن و پیروی از راه نورانی اسلام و اجرای دستورات الهی و پیامبر بزرگ اسلام (ص)، ائمه اطهار (ع)، حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همچنین در راه رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی، این مهم را از طریق خدمت در روستاهای محروم و رفع فقر و محرومیت از آن‌ها دنبال نماید و در راه رسیدن به این هدف مقدس از پتانسیل و ظرفیت هیئات مذهبی نیز استفاده نماید.

 یکی از هیئت های پیشگام در این عرصه، هیئت موج الحسین(ع) بوده که اولین روستا با استفاده از امکانات و خدماتی که این هیئت در اختیار داشته و حمایت های مالی و پشتیبانی که بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور از طرح نموده، آغاز گردیده است. این طرح با شعار «هر هیئت یک روستای محروم» بدنبال حضور در روستاهای محروم کشور است تا زمینه ای برای خروج هر روستا از فقر و محرومیت فراهم نماید.
دکمه بازگشت به بالا