مقام معظم رهبری (مدظله العالی): اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید...روزبه‌روز اینها را بتوانید توسعه بدهید؛ جهاد هم هست، واقعاً جهاد است؛ کار است، جهاد است، تلاش است، خدمت به محرومین است... اردوهای جهادی خیلی خوب است؛ پرداختن به مسئله‌ی روستاها مهم است
اخباراخبار همایش ها

برگزاری سیزدهمین همایش ولایت و خدمت و نهمین همایش تجلیل از خیرین و بانیان خیرات نان همزمان با ایام ولادت حضرت زینب (س)در جوار بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) برگزار و از شبکه سراسری خیرات نان نیز رونمایی گردید.

برگزاری سیزدهمین همایش ولایت و خدمت و نهمین همایش تجلیل از خیرین و بانیان خیرات نان همزمان با ایام ولادت حضرت زینب (س)در جوار بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) برگزار و از شبکه سراسری خیرات نان نیز رونمایی گردید. این مراسم با سخنرانی آقای اقبالخانی مدیر عامل شبکه سراسری خیرات نان درخصوص روند فعالیت ۱۰ ساله خیرات نان و نیز آمار توزیع نان از ابتدای طرح تاکنون و اهداف ایجاد این شبکه آغاز گردید. جناب آقای مقیسه معاون ریاست سازمان صدا و سیما و همچنین ریاست سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر فضای مجازی در کشور به ایراد سخنرانی در باب اهمیت نان و خیرات آن پرداختند. جناب آقای رستمی مدیر عامل بنیاد وفاق سبز علوی نیز پس از اشاره کوتاه به روند پیشرفت خیرات نان به پروژه های در دست اقدام بنیاد در قرارگاههای استانی خود اشاره نمود. در ادامه نیز حجت السلام و المسلمین راشد یزدی در خصوص کمک و یاری به نیازمندان جامعه و اشاعه فرهنگ خداپسندانه خیرات نان اشاره نمودند.

مورخه:۱۴۰۱/۰۹/۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا